Please wait, loading...
Settings Box

Primary color


Layout type


Background patterns


Background images





 

ПОНЕДЕЛНИК

09.00-10.00 Body shaping
09,30-10,30 Kango jumps/ Алекс
10,30-11,30 Таекуондо (от 01.10.)
11,00-17,00 Тенис на маса
15.30-16.30 Таекуондо/ деца (от 01.10.)

17,30-18,30 Таекуондо/ деца
17,30-18,30 Художествена гимнастика/деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19.30 Кикбокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kangoo jumps/Илияна
19,30-20,30 Bulgarian bag
19.30-20.45 Карате
20,30-21,30 Зумба/ Марина
20.30-21.30 Народни танци/нова група (от 08.10.)

20.45-21.55 Сommando krav maga
ВТОРНИК

09,30-10,30 Kangoo jumps/ Юлияна
10.30-11,30 Бокс
11,00-17,00 Тенис на маса
17,00-18,00 Бокс/деца
18,00-19,25 Бокс
18,30-19,30 Zumba workout/ Марина
18,30-19,30 Пилатес/ Светослава
19,30-20,30 Strong/ Марина
19.30-20.30 Kangoo jumps/ Илияна
19.30-20.30 Steel Combat/Нети
20.30-21.30 Кикбокс
20.30-21.30 Народни танци
СРЯДА

09,00-10,00 Body shaping
09,30-10,30 Kangoo jumps/ Алекс
10,30-11,30 Таекуондо (от 01.10.)
11,00-17,00 Тенис на маса
15.30-16.30 Таекуондо/ деца (от 01.10.)

17.30-18.30 Таекуондо/ деца
17,30-18,30 Художествена гимнастика деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19,30 Кикбокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kangоo jumps/ Алекс
19.30-20.30 Степ тае бо/Илияна
19.30-20.30 Bulgarian bag
20,30-21,30 Зумба< Марина
20.30-21.30 Народни танци/нова група (от 08.10.)

ЧЕТВЪРТЪК

09,30-10,30 Kango jumps/ Юлияна
10.30-11,30 Бокс
11,00-17,00 Тенис на маса
17,00-18,00 Бокс /деца
18,00-19,25 Бокс
18,30-19,30 Zumba workout/ Марина
18,30-19,30 Пилатес/ Светослава
19,30-20,30 Strong/ Марина
19.30-20.30 Kango jumps/ Илияна
19.30-20.30 Steel Combat/Нети
20.30-21.30 Кикбокс
20,30-21,30 Народни Танци/ 2 ниво
ПЕТЪК

09,00-10,00 Body shaping
09.30-10.30 Kangoo jumps/ Алекс
10.30-11.30 Таекуондо/деца
11,00-17,00 Тенис на маса
15,30-16,30 Таекуондо/деца
17,30-18,30 Таекуондо /деца
17,30-18,30 Художествена гимнастика деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19.30 Кикбокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kangoo jumps/ Алекс
19,30-21,00 Зумба/Марина
19.30-20.30 Карате

20.30-21.55 Сommando krav maga

СЪБОТА

09.30-10,30 Бокс/деца
09.45-11.00 Kangoo jumps/ Маринела
10,00-11,00 Strongt
10,30-12,00 Бокс
11.00-12.00 Степ аеробика
11,00-12,00 Зумба/ Марина
12.00-14.00 Кондиционна тренировка
12,30-13,30-Пилатес
15,00-16,00 Народни танци/ 0
16.00-17.00 Kangoo jumps
НЕДЕЛЯ

11,30,00-17,00 Бокс свободно
09,45-11,00 Kangoo jumps/Маринела
10.30-11.30 Bulgarian bag
11.00-12.00 Степ аеробика
11.00-12.00 Зумба/ Марина
12.00-14.00 Кондиционна тренировка
12,30-13,30-Пилатес
12.00-13.00 Strong/ Марина
15,00-16,00 Народни танци/ 0 ниво
16.00-17.00 Кикбокс
16.00-17.00 Kangoo jumps
17,00-18,00 Йога