Please wait, loading...
Settings Box

Primary color


Layout type


Background patterns


Background images

График





ПОНЕДЕЛНИК
09,00-10.00 Body shaping
09,30-10,30 Kango jumps/ Алекс
09,30-10,30 Кик Бокс
15.30-16.30 Таекуондо/ деца
17,30-18,30 Таекуондо/ деца
17,30-18,30 Худ. гимнастика деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19.30 Кикбокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kangoo jumps/Илияна
19,30-20,30 Bulgarian bag
19.30-20.45 Карате
20,30-21,30 Бънджи Фитнес 

 

ВТОРНИК
09,00-10,00 Kомбинирана гимнастика
09,30-10,30 Kangoo jumps-Юлето
10.30-11,30 Бокс
10,30-11,30 Зумба/Вероника
17,00-18,00 Бокс/деца
18,00-19,25 Бокс
18,30-19,30 Zumba workout/ Марина
18,30-19,30 Пилатес/ Светослава
19,30-20,30 Strong/ Марина
19.30-20.30 Kangoo jumps/ Илияна
19.30-20.30 MMA
20.30-21.30 Кикбокс
20.30-21.30 Нар.танци
20.30-21.30 Комбинирана гимнастика
СРЯДА
09,00-10.00 Body shaping
09.30- 10,30 Кик Бокс
09,30-10,30 Kangoo jumps/ Алекс
15.30-16.30 Таекуондо деца
17.30-18.30 Таекуондо/ деца
17,30-18,30 Худ. гимнастика деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19,30 Кикбокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kangоo jumps/ Алекс
19.30-20.30 Kомбинирана Гимнастика/Илияна
19.30-20.30 Bulgarian bag
20,30-21,30 Бънджи Фитнес
 
ЧЕТВЪРТЪК
09,00-10,00 Комбинирана гимнастика
09,30-10,30 Kangoо jumps-Юлeто
10.30-11,30 Бокс
10,30-11,30 Зумба/Вероника
17,00-18,00 Бокс /деца
17:30-18:30 Zumba kids Вероника
18,00-19,25 Бокс
18,30-19,30 Zumba workout/Марина
18,30-19,30 Пилатес/ Светослава
19,30-20,30 Strong/ Марина
19.30-20.30 Kango jumps/ Илияна
19.30-20.30 MMA
20.30-21.30 Кикбокс
20.30-21.30 Нар.танци
ПЕТЪК
09,00-10,00 Body shaping
09,30-10,30 Кик Бокс
09,30-10,30 Kango jumps/Алекс
15,30-16,30 Таекуондо/деца
17,30-18,30 Таекуондо/деца
17,30-18,30 Худовествена гимнастика деца
18,30-19,30 Body shaping
18,30-19,30 Кик бокс
18,30-19,30 Йога
19,30-20,30 Kango jumps/Алекс
19,30-21,00 Бънджи фитнес
19,30-20,30 Карате
20,30-21,55 Commando krav maga
СЪБОТА
09.30-10,30 Бокс/деца
10,00-11,00 Strongt
10,30-12,00 Бокс
11.00-12.00 Степ аеробика
11,00-12,00 Зумба/ Марина
12.00-14.00 Кондиционна тренировка
12,30-13,30-Пилатес
15.00-16.00 Нар.танци/ начинаещи
16.00-17.00 Kangoo jumps
16,30-17,30 Port de Bras
НЕДЕЛЯ
09,45-11,00 Kangoo jumps/Маринела
10.30-11.30 Bulgarian bag
11.00-12.00 Степ аеробика
11.00-12.00 Зумба/ Марина
11,30,00-17,00 Бокс свободно
12.00-14.00 Кондиционна тренировка
12,30-13,30-Пилатес
12.00-13.00 Strong/ Марина
15.00-16.00 Нар.танци/ начинаещи
16.00-17.00 Kango Jumps\Вероника
16.00-17.00 Кикбокс
17,00-18,00 Йога